Skrytá rolety - Ostrava, Karviná, Bohumín, Opava


Skrytá rolety UPK 90

UPK 90 skryté žaluzie lze použít během výstavby, při modernizaci budovy (před ohřevem) nebo při výměně oken. Vyžadují však přípravu vhodných vybrání v překladu pro slepou kazetu.

Vodítka kazety, pancíře a rolety jsou vyrobena z lakovaných hliníkových profilů.

Tento systém zajišťuje nejvyšší úroveň estetiky, protože kazeta s rolety je neviditelná zvnějšku a je integrována do fasády budovy. Zvenku vidíte kloubovou spodní stěnu kazety, což umožňuje pohodlný přístup při údržbě rolety. Díky kazetě a vodicím lištám poskytuje systém vyšší úroveň bezpečnosti a jeho nesporné estetické vlastnosti činí z jednoho z nejčastěji používaných systémů roletových závěsů.

Způsob instalace rolety UPK 90 – kazeta je upevněna ve výšce nadokenní plochy pod omítkou, která byla navržena tak, aby její přední část vybavená nosičem sádry mohla být pokryta izolací a omítnutá. Strany kazety jsou přizpůsobeny k pokrytí omítkou na obou stranách.

Montáž žaluzie tohoto systému nezpůsobí ztrátu koeficientu tepelné přeměny.

Další možnosti:
Možnost použití integrované role obrazovky se sítí umístěnou v kazetě s roletou za pancířem (vidět zevnitř).

 

Skrytá rolety UPK 20 LUX

UPK 20 LUX sklopné žaluzie jsou vysoce kvalitní výrobky určené pro nejnáročnější zákazníky. Zesílená hliníková kazeta s vysokou kvalitou činí žaluzie velmi esteticky a spolehlivě.

Rolety jsou vyráběny z lité speciální slitiny hliníku (nemožné anodizovat). Kazeta s roletou je vyrobena z lisovaného hliníku se zvýšenou tloušťkou.

Montáž žaluzií UPK 20 LUX lze namontovat na podložku a okenní výklenku.

Další možnosti:
Možnost použití integrované role obrazovky se sítí umístěnou v kazetě s roletou za pancířem (vidět zevnitř).