Aluplast Ideal 8000 Intertec - Ostrava, Karviná, Bohumín, Opava


Zítřejší technologie

Profil Aluplast IDEAL 8000 Intertec
6-ti komorová technologie
Kování Roto NT

Ideal 8000 Intertec je pokročilý systém okenních profilů, který díky inovativním řešením nabízí vynikající technické parametry a vysoký komfort při používání oken.

Profily systému jsou charakterizovány nadčasovým, klasickým designem s vyváženými proporcemi, které dokonale odpovídají současným trendům při tvarování optiky fasády. Zvláštní provedení křídel umožňuje použití technologie lepení skla, která umožňuje vytvářet stabilní okenní konstrukce o větších rozměrech. Nízké profilové záhyby o šířce 115 mm umožňují maximalizovat plochu skla a tím zajistit větší světlo do místnosti. Díky zavedení přídavné centrální ploutve, těsnění okenní struktury na svém obvodu, tzv suchá komora, ve které kování funguje. Izolace mechanismů od vnějších podmínek výrazně zvyšuje jejich životnost.

Intertec 85 je skvělá volba pro ty, kteří hledají nejen estetická, ale i energeticky úsporná řešení.
Hloubka instalace 85 mm, šest komor v rámu a křídlo, možnost použití skleněných obalů do tloušťky 51 mm a koherentní systém středního těsnění zaručují vynikající tepelnou izolaci. Například v systému Intertec 85 se jednostranné referenční okno o šířce 1230 mm a výšce 1480 mm se zasklením Ug = 0.5 a tzv. teplý snímek dosahuje hodnoty Uw = 0,74 W / m2 K.