Výklopná garážová vrata - Ostrava, Karviná, Bohumín, Opava


Výklopná garážová vrata. jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat. Základem výklopných vrat je moderní, bytelná a trvanlivá konstrukce. Ta garantuje komfort a bezpečnost používání.

Vrata jsou vhodné pro 99% garážových otvorů. Jsou charekteristické svou dlouhou životností a spolehlivostí. Jsou určeny pro vysoké provozní zatížení. Vrata lze otevřít pohodlně i při výpadku elektrické energie. Pro jejich správnou funkčnost není potřeba žádné nadpraží.

Výklopná garážová vrata jsou vyrobena z kvalitní pozinkované oceli. Vrata jsou standardně nezateplená s možností zateplení izolační deskou. Výhodou těchto vrat je jednoduchost systému za příznivou cenu. Výklopná vrata umožňují tichý chod a rychlou obsluhu a je možné je ovládat el.pohonem na dálkové ovládání . Výklopná garážová vrata je možné doplnit o prosklení a integrovat vstupní dveře, které ještě více zvýší komfort těchto vrat. Kromě standardního barevného provedení se mohou vrata lakovat do jakékoliv barvy dle vzorníku RAL, tak i provést v imitaci dřeva pomocí PVC folií.