Rolovací garážová vrata - Ostrava, Karviná, Bohumín, Opava


Díky rolovacím vratům využijete prostor garáže až po strop a zavěsíte tam třeba lyže, kajak, nainstalujete osvětlení nebo umístíte rybářské pruty.

Pokud garáž nemá okna nebo chcete ušetřit za elektrickou energii můžete rolovací vrata doplnit o prosklené profily do vrat. Dolní těsnění vrat, kartáčové těsnění ve vodících kolejnicích a těsnění v nadpraží garantují výbornou tepelnou izolaci garáže.

Rolovací vrata mají velmi nízké nároky na údržbu. Snadno také vyměníte lamely v případě jejich poškození. Jsou vyráběny v široké paletě barev. Rolovací garážová vrata jsou vhodná jak pro vnitřní tak i pro venkovní montáž, kde není možné použít jiný systém vrat. Hliníkové lamely pro rolovací garážová vrata jsou izolované PURpěnou v kombinaci s hliníkovým boxem a vodícími lištami s integrovaným těsněním zaručují těmto vratům dlouhou životnost a takřka bezúdržbový provoz. Kromě standardního barevného provedení jsou k dispozici lamely s imitaci dřeva zlatý dub a tmavý dub (ořech). Rolovací vrata je možné doplnit o lamely s ventilačními otvory, prosklením nebo ventilační mřížkou.K vratům je možné objednat vedlejší dveře ve stejném designu.

Ovládání vrat může být ruční pomocí vyvažovací pružiny nebo elektropohonem s možností rozšíření o dálkové ovládání.