Garážová vrata - Ostrava, Karviná, Bohumín, Opava


Firma Residenz také prodává garážová vrata. Nabízíme nejmodernější technologie šité na míru potřebám zákazníků. Námi nabízené kvalitní vrata lze použít jak v soukromých domech, tak v odvětví průmyslu. Naše vrata nepředstavují pouze estetické a praktické řešení, ale přináší pocit bezpečí a pohodlí uživatele.

Nabízíme Garážová vrata:

–  sekční,
–  rolovací,
–  výklopná,
–  průmyslová,
–  automatické brány

Sekční vrata se otevírají svisle nahoru, pod strop. Spojené sekvence vrat běží na válcích podél vodítek. Toto řešení Vám ušetří prostor uvnitř i vně garáže. Tyto brány jsou vybaveny systémy mechanické zabezpečení proti vloupání; kromě toho poskytují vhodnou tepelnou a zvukovou izolaci. Sekční vrata jsou k dispozici ve verzích s úzkými profily, bez vykrojení a s profily typu kazeta.

 

Rolovací vrata (roletová) jsou vrata jsou rolována do pevného hliníkového boxu, který je umístěn nad otvorem vchodu. Nezabírají prostor pod stropem, nevyžadují prostor mimo garáž a mohou být montovány před vjezdovým otvorem. Standardní výbava rolovacích vrat je: box, hliníkový profil ve vybraných barvách, a navíc: bezpečnostní prvky v podobě závěsů zámků a inerční brzdy. U rolovacích vrat lze namontovat prosklený profil nebo ventilační otvor, které umožňují příslušný tok světla a cirkulaci vzduchu.

 

Výklopná vrata se snadno instalují, jsou levná a úsporná v provozu. Otevírají svisle nahoru, pod strop. Kromě toho mohou být izolovány a vybavené brankou. Jsou také vybaveny základním systémem mechanického zabezpečení proti vloupání.

 

 

 

Průmyslová vrata mohou být ve formě sekčních vrat, rolovacích vrat, rychloběžných nebo protipožárních. Průmyslová sekční vrata jsou vyrobeny z odolných materiálů, poskytují kvalitní tepelnou izolaci a díky využití prosklení je zachována správná expozice uvnitř budovy. U těchto vrat mohou být namontované provozní dveře, takže můžete přijít a odejít, aniž byste museli zvednout vrata. Průmyslová rolovací vrata zabírají velmi málo místa a jsou zvláště funkční pro místa, kde je důležitý prostor kolem vrat a nemohou být použity sekční vrata. Rychloběžná průmyslová vrata jsou upevněny za otvorem a neomezují průchodu světla. Ideálně se hodí pro objekty s vysokofrekvenčním provozem vrat. Protipožární průmyslová vrata jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ohnivzdorných materiálů a hodí se pro připevnění do různých stavebních podmínek.

 

Automatické garážové dveře umožňují bezkontaktní otevření a zavírání vrat a poskytují další ochranu garáže. Elektrické pohony renomované firmy Somfy, které nabízíme, se vyznačují zvýšenou odolností, vysokým výkonem (vrata se otevírají maximálně 15 sekund), zvýšenou bezpečností (vrata se zavřou automaticky po zabouchnutí; je v nich vestavěný pohybový senzor), využitím pohodlného dálkového čtyřkanálového ovládání a vestavěnou osvětlenou jednotkou, která se spustí automaticky při otevření dveří.